خرید به دو روش برای کاربران عزیز فراهم است که میتوانند با مراجعه حضوری محصول را خریداری نمایند و یا در وبسایت ما محصول خود را سفارش داده و بعد از تحویل به پست یا تیپاکس به انتخاب خود مشتری محصول را تحویل بگیرند.

در هنگام خرید به انتخاب خود کاربر میتواند سفارش را در صورتی که محصول در فروشگاه موجود باشد در سیستم حساب کاربری خود ثبت نمایید که بعد از طی چند مرحله سفارش خود را کامل نمایند.

  1. در سیستم خرید اینترنتی : برای خرید محصول به انتخاب خود کاربر میتواند خرید خود را انجام دهد. ثبت سفارش و پرداخت (پرداخت از درگاه پرداخت اینترنتی وبسایت، یا پرداخت در محل)

 

  • پرداخت از درگاه اینترنتی وبسایت : مشتریان عزیز میتوانند پرداخت خود را انجام دهند که سریع ترین روش برای ارسال محصول میباشد. بدون هزینه اضافی و ارسال کاملا رایگان محصول که در این روش محصول توسط پست عادی ارسال میشود . اما اگر مشتری انتخاب نماید که میخواهد خرید زودتر دریافت نماید مییتواند با همکاران ما در تماس باشد.اگر در محل مشتری سیستم تیپاکس باشد برای سرعت دریافت سریعتر محصول میتواند خرید خود را از این طریق دریافت نماید.

 

  • پرداخت در محل: میتواند بعد از ثبت سفارش مشخص نماید که می خواهد از روش پرداخت در محل استفاده نماید که بعد از تحویل بسته ی خرید خود هزینه را به مامور اداره پست پرداخت نماید

(توجه داشته باشید که در این روش خرید باید مقدار 15000 تومان به عنوان تایید خرید خود واریز نمایید تا خرید شما ارسال شود) هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نمیشود بجز مبلغ بیعانه که شامل کارمزد پرداخت در محل میباشد که اداره پست آن را دریافت مینماید.

روش پرداخت در محل هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.

 

  • سفارش تلفنی : بعد از تماس با پشتیبانی فروش 35249366-087 میتوانید محصول خود رو سفارش داده و پرداخت از طریق شماره حساب یا کارت به کارت همکاران ما محصولات سفارش داده شده را برای شما ارسال نمایند.

 

  1. مراجعه حضوری به فروشگاه و انتخاب محصول میباشد که همکاران ما محصول را به مشتری ارائه میدهند . آدرس فروشگاه به نشانی کردستان _ قروه _ خ چمران روبه روی بانک توسعه تعاون موبایل تیروژ (سابموبایل) میباشد.