مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
بایگانی وبلاگ
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ
برچسب‌ها

خبر از بروزرسانی واتس اپ روی اعلان های واکنش پیام برای اندروید.

نوشته شده در تاریخ1400-08-30 توسط

واتس اپ آپدیت 2.21.24.8 را برای کاربران اندرویدی خود در کانال بتا منتشر کرده است که نشان می دهد این شرکت در حال کار بر روی اعلان های واکنش پیام برای برنامه اندروید خود است.

واتس‌اپ چند ماهی است که ویژگی واکنش‌های پیام را توسعه داده است، که همانطور که از نامش مشخص است، به کاربران اجازه می‌دهد به پیام‌ها همان گونه واکنش نشان دهند که به پست‌ها و نظرات در اپلیکیشن فیسبوک واکنش نشان می‌دهند.

پیش از این، واتس‌اپ هیچ برنامه‌ای برای آگاه کردن کاربران از واکنش‌های پیام‌ها نداشت، اما این شرکت بعداً شروع به توسعه آن برای نسخه بتا برنامه iOS خود کرد و اکنون نیز در حال کار بر روی ارائه همین ویژگی برای کاربران اندرویدی خود است.

به گفته‌ی این منبع، قابلیت اعلان‌ واکنش نسبت به پیام‌ها قرار است طی یک به‌روزرسانی برای همه‌ی کاربران منتشر شود. علاوه بر این مشخص نیست که واتساپ چه زمانی ویژگی اعلان واکنش‌ پیام را برای کاربران سراسر جهان منتشر کند.

گفتنی است که در ماه‌های اخیر واتساپ از قابلیت‌های متنوعی برای پلتفرم خود خبر داده که این اقدامات می‌تواند به تعداد کاربران این پلتفرم محبوب اضافه کند و رضایت کاربران فعلی را هم افزایش دهد.

منبع:wabetainfo.com

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد