مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

ساخت پاوربانک 27 میلیون میلی‌آمپر ساعتی با توانایی شارژ هزاران گوشی

نوشته شده در تاریخ1400-11-13 توسط

به گزارش از سایت techspot، هاندی گنگ ستاره چینی یوتیوب، متوجه شده‌ است که پاوربانک قابل‌حمل نمی‌تواند انرژی موردنیاز دستگاه‌های مختلف را تأمین کند بنابراین این مشکل را حل کرده است، این ستاره هیولایی 27 میلیون میلی‌آمپر ‌ساعتی ساخت که نه‌تنها قادر به شارژ هزاران گوشی است بلکه می‌تواند لوازم خانگی مختلفی مانند ماشین لباسشویی را نیز شارژ کند. اگرچه این پاوربانک هاندی گنگ را نمی‌توان در جیب پشتی شلوار قرار داد!

در‌ادامه ویدئو معرفی پاوربانک ساخت هاندی گنگ را می‌بینید:


این فرد در ابتدای پروژه‌ خانگی خود با جوش‌دادن قاب 5.9 فوت در 3.9 فوت پاوربانک به یکدیگر آغاز کرد. در‌حالی که معلوم است که اندازه‌ی آن بسیار بزگ است و به‌راحتی مانند پاوربانک‌های فعلی قابل حمل نیست. حداقل گنگ برای آسان‌کردن جابه‌جایی، به آن چرخ‌هایی اضافه کرده است.

به‌نظر می‌رسد بیشتر نیرو توسط همان نوع بسته‌های باتری عظیم و تختی که در خودروهای برقی پیدا می‌کنید تامین بشود. گنگ توضیح داده است که ظرفیت 27 میلیون میلی‌آمپر‌ ساعت این پاوربانک برای شارژ کامل حدود 5000 گوشی با باتری‌های 3000 میلی‌آمپر ساعتی کافی است. همچنین شامل 60 سوکت برق برای شارژ هم‌زمان چندین دستگاه تلفن‌همراه (پاوربانک‌های استاندارد) است.

تا اینجا متوجه شده‌ایم که فقط گوشی‌های هوشمند از این پاوربانک غول پیکر استفاده نمی‌کنند، بلکه گنگ در ویدئو خود نشان می‌دهد که چگونه می‌تواند یک اسکوتر برقی خالی را که در کنار جاده مانده است را پر شارژ کند.

احتمالاً چشمگیرترین نمایش این است که چگونه می توان پاوربانک را در خارج از منزل به لوازم خانگی متصل کرد. می‌بینیم که گنگ از آن برای تماشای تلویزیون با صفحه‌نمایش بزرگ استفاده می‌کند و در حین ماهیگیری در کنار رودخانه، ماشین لباسشویی کار می‌کند. او حتی می‌تواند بعد از آن صید خود را در یک قابلمه برقی بپزد.

احتمالاً یکی از کاربردهای جذاب‌ این محصول، متصل‌کردن پاوربانک به لوازم خانگی خارج از منزل است. وی در فیلم خود نشان می‌دهد که می‌توان از این محصول برای روشن‌کردن تلویزیونی با صفحه‌نمایش بزرگ هنگام ماهیگیری استفاده کرد یا کنار رودخانه با ماشین ‌لباسشویی لباس‌ها را شست. وی درنهایت، حتی ماهی صید‌شده‌ی خود را با قابلمه‌ای برقی می‌پزد.

منبع:  techspot

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد